KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
10. po zamknięciu okienka klauzula informacyjna znajduje się w górnej części strony.
zapoznałem/zapoznałam się

Wydarzenia

Projekt Zdrowo jem, więcej wiem

Smerfy brały udział w ogólnopolskim programie Zdrowo jem, więcej wiem - etap jesienno-zimowy. Zajęcia dotyczyły: Poznawania i jedzenia owoców i warzyw, przygotowywania reklam zdrowych słodyczy, poznawanie właściwości cukru i jego złego wpływu na nasze zdrowie. Wreszcie dzielenia się wiedzą z młodszymi kolegami.

Bal ostatkowy 2021

Pandemia zmieniła formułę naszego przedszkolnego balu ostatkowego. W tym roku każda grupa bawiła się osobno. Nie zabrakło jednak fantastycznych przebrań, szalonych tańców, konkursów, zabaw i poczęstunku przygotowanego przez naszych rodziców. Dziękujemy!

Dzień Bezpiecznego Internetu 2021

Kolejny raz włączamy się w DBI. Chcemy propagować działania na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci do zasobów internetowych, zaznajomić rodziców z problematyką bezpieczeństwa online oraz włączyć się w promocję pozytywnego wykorzystywania internetu.

EkoWalentynki - czyli kochamy recykling!

Od kilku lat, dzięki ekologowi Dominikowi Dobrowolskiemu, bierzemy udział w EkoWalentynkach. Tego dnia odbywają się specjalne zajęcia edukacyjne, a za zużyte baterie i elektrośmieci rozdajemy łakocie. W ten sposób przypominamy, że codzienna troska o otaczający świat jest najlepszym dowodem miłości do naszej planety.

Rekord zbiórki WOŚP w Wesołej Piątce!

Kolejny raz wspaniałe grono ludzi z wielkimi sercami połączyło swoje siły i zagrało w kolejnym finale WOŚP. W tym roku dzięki Państwu udało się zebrać 13 986,66 zł!!!! BARDZO DZIĘKUJEMY!

Konkurs fotograficzny rozstrzygnięty

22 stycznia nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu. Jury wsparte profesjonalnym okiem fotografa Tomasza Jóźwiaka wyłoniło zwycięzców.I miejsce – Oliwka Bielawska ze Smerfów, II m-sce Melania i Marcel Błaszczyk z Biedronek i Słoneczek, III m-sce – Kajetan Sabiniak – z Biedronek, wyróż. – Matylda Choinkowska Krasnale

Kodowanie z ozobotem

Mały robot pojawił się w przedszkolu. Słoneczka, jako pierwsze ruszyły z ozobotem w niesamowitą przygodę z rysowania, rozwiązywania problemów i pracy grupowej. Za pomocą kolorowych kodów dzieci programowały zadania, które wykonywał mały, ale bystry robot.

Betlejemskie Światło Pokoju

Przed Wigilią odwiedziły nas dwie druhny z ZHP. Jak co roku przyniosły do nas tradycyjne światełko pokoju. Przywędrowało z samego Betlejem, podawane przez skautów i harcerzy z całego świata z życzeniami pięknego Bożego Narodzenia i przesłaniem pokoju. Niech się stanie!

W związku z utrzymującym się reżimem sanitarnym obchody zakończenia roku szkolnego niestety nie odbędą się w tradycyjnej formie. Ale nie chcemy naszych przedszkolaków pozostawić bez pożegnania.

Proponujemy, aby każde dziecko wraz z jednym rodzicem przyszło do przedszkola, aby mieć możliwość spotkania ze swoimi paniami. Oczywiście przygotowujemy dla Was niespodzianki z tym związane.

Spotkanie odbędzie się w dniach 24.-25.06.2020 i będą obowiązywały zapisy na konkretną godzinę i dzień, tak aby spełnione zostały wymagania sanitarne.