Projekt Zdrowo jem, więcej wiem

Smerfy brały udział w ogólnopolskim programie Zdrowo jem, więcej wiem - etap jesienno-zimowy. Zajęcia dotyczyły: Poznawania i jedzenia owoców i warzyw, przygotowywania reklam zdrowych słodyczy, poznawanie właściwości cukru i jego złego wpływu na nasze zdrowie. Wreszcie dzielenia się wiedzą z młodszymi kolegami.

Bal ostatkowy 2021

Pandemia zmieniła formułę naszego przedszkolnego balu ostatkowego. W tym roku każda grupa bawiła się osobno. Nie zabrakło jednak fantastycznych przebrań, szalonych tańców, konkursów, zabaw i poczęstunku przygotowanego przez naszych rodziców. Dziękujemy!

Dzień Bezpiecznego Internetu 2021

Kolejny raz włączamy się w DBI. Chcemy propagować działania na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci do zasobów internetowych, zaznajomić rodziców z problematyką bezpieczeństwa online oraz włączyć się w promocję pozytywnego wykorzystywania internetu.

EkoWalentynki - czyli kochamy recykling!

Od kilku lat, dzięki ekologowi Dominikowi Dobrowolskiemu, bierzemy udział w EkoWalentynkach. Tego dnia odbywają się specjalne zajęcia edukacyjne, a za zużyte baterie i elektrośmieci rozdajemy łakocie. W ten sposób przypominamy, że codzienna troska o otaczający świat jest najlepszym dowodem miłości do naszej planety.

Rekord zbiórki WOŚP w Wesołej Piątce!

Kolejny raz wspaniałe grono ludzi z wielkimi sercami połączyło swoje siły i zagrało w kolejnym finale WOŚP. W tym roku dzięki Państwu udało się zebrać 13 986,66 zł!!!! BARDZO DZIĘKUJEMY!

Konkurs fotograficzny rozstrzygnięty

22 stycznia nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu. Jury wsparte profesjonalnym okiem fotografa Tomasza Jóźwiaka wyłoniło zwycięzców.I miejsce – Oliwka Bielawska ze Smerfów, II m-sce Melania i Marcel Błaszczyk z Biedronek i Słoneczek, III m-sce – Kajetan Sabiniak – z Biedronek, wyróż. – Matylda Choinkowska Krasnale

Kodowanie z ozobotem

Mały robot pojawił się w przedszkolu. Słoneczka, jako pierwsze ruszyły z ozobotem w niesamowitą przygodę z rysowania, rozwiązywania problemów i pracy grupowej. Za pomocą kolorowych kodów dzieci programowały zadania, które wykonywał mały, ale bystry robot.

Betlejemskie Światło Pokoju

Przed Wigilią odwiedziły nas dwie druhny z ZHP. Jak co roku przyniosły do nas tradycyjne światełko pokoju. Przywędrowało z samego Betlejem, podawane przez skautów i harcerzy z całego świata z życzeniami pięknego Bożego Narodzenia i przesłaniem pokoju. Niech się stanie!

W związku z utrzymującym się reżimem sanitarnym obchody zakończenia roku szkolnego niestety nie odbędą się w tradycyjnej formie. Ale nie chcemy naszych przedszkolaków pozostawić bez pożegnania.

Proponujemy, aby każde dziecko wraz z jednym rodzicem przyszło do przedszkola, aby mieć możliwość spotkania ze swoimi paniami. Oczywiście przygotowujemy dla Was niespodzianki z tym związane.

Spotkanie odbędzie się w dniach 24.-25.06.2020 i będą obowiązywały zapisy na konkretną godzinę i dzień, tak aby spełnione zostały wymagania sanitarne.