KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
10. po zamknięciu okienka klauzula informacyjna znajduje się w górnej części strony.
zapoznałem/zapoznałam się

Wydarzenia

Projekt "Dzieci mają wychodne" u Słoneczek i Krasnali

Przyroda, wyzwanie, przygoda! Dzieci to lubią! To nie są zwykłe spacery, to prawdziwe kilkugodzinne wyprawy. Cierpliwość, wytrwałość i nowe doświadczenia. Bliskość natury, hart i super atmosfera. Słoneczka i Krasnale przeżywają swoje "wychodne" w ramach ogólnopolskiego programu Fundacji Rozwoju Dzieci.

Nawet najmłodsze przedszkolaki wiedzą, że Ojczyźnie należy się szacunek. Są takie święta, kiedy w szczególny sposób chcemy pokazać swój patriotyzm. 3 maja to jeden z tych wyjątkowych dni. Realizowany w grupach projekt "Piękna nasza polska cała" w szczególny sposób utrwala w nas poczucie dumy z bycia Polką i Polakiem.

Zdalne ... kolejna odsłona

Niestety czas pandemii kolejny raz zamknął przedszkola. Nasza placówka pełniła dyżur dla dzieci służb mundurowych i medycznych. W kolejnym tygodniu nauczycieli, dzieci i rodziców znów spotkało zdalne nauczanie. Tym razem poszło nam lepiej... przecież wszyscy mamy już doświadczenie w tym temacie ;)

Ozobot rządzi :)

Malutki robocik ozobot wędruje od grupy do grupy i budzi zachwyt. Układanie tras, "pisanie" i "czytanie" kodów, czyli specjalnych zadań dla małego bohatera to świetna i rozwijająca zabawa.

Konkurs "Czyściochowe przedszkole"

Czystość i porządek są dla nas ważne. W czasach koronawirusa utrzymywanie higieny i dbanie o zdrowie stały się podstawą do tego, by czuć się bezpiecznie. Dlatego bierzemy udział w programie "Czyściochowe Przedszkole", z tej okazji powstała u nas ciekawa praca plastyczna na konkurs. Zapraszamy do głosowania.

Wiosenne spotkanie z Ulą Pakulą

Kolejny muzyczny koncert z panią Ulą. Tym razem dominującym tematem była oczywiście wiosna. Dzieci zamieniły się w zajączki i żaby, a przy piosence o wesołej kurce... ktoś bardzo kolorowy i gdaczący przyszedł do dzieci. Sami zobaczcie!

W związku z utrzymującym się reżimem sanitarnym obchody zakończenia roku szkolnego niestety nie odbędą się w tradycyjnej formie. Ale nie chcemy naszych przedszkolaków pozostawić bez pożegnania.

Proponujemy, aby każde dziecko wraz z jednym rodzicem przyszło do przedszkola, aby mieć możliwość spotkania ze swoimi paniami. Oczywiście przygotowujemy dla Was niespodzianki z tym związane.

Spotkanie odbędzie się w dniach 24.-25.06.2020 i będą obowiązywały zapisy na konkretną godzinę i dzień, tak aby spełnione zostały wymagania sanitarne.