Duszki

W roku szkolnym 2021/22 grupa pracować będzie w oparciu o pakiet edukacyjny "Razem uczymy się" wydawnictwa PODRĘCZNIKARNIA

koszt 110zł - prosimy o wpłaty do 3 września 2021 u pani Intendent lub na konto Rady Rodziców z podaniem imienia i nazwiska dziecka oraz dopiskiem grupa IV Duszki

Konto Rady Rodziców: 23 87860001 0000 2466 3001 0001

nauczycielki: Jagoda, Magdalena

Duszków to grupa dzieci głównie 5, 6 - letnich, ale mamy też w swoim gronie dwoje dzieci czteroletnich. Wiemy, że są najmłodsze, dlatego bardzo się o nie troszczymy. Z Duszkami  pracują dwie nauczycielki pani Jagoda i pani Magda. W opiece nad dziećmi pomaga również pani Renatka.

Jesteśmy ciekawi świata i interesujemy się wszystkim co nas otacza. Dla niektórych z nas , to  pierwszy rok w przedszkolu, ale wszyscy sobie bardzo dzielnie radzą. Wiemy, że możemy polegać na swoich Paniach, a one wszystkim nam pomogą. Uwielbiamy wszystkie zabawy ruchowe i plastyczne. Każdy nasz dzień wypełniony jest ciekawymi zajęciami edukacyjnymi, zabawami na świeżym powietrzu, zajęciami dodatkowymi, a także radosną zabawą swobodną w ulubionych kącikach tematycznych, dzięki czemu uśmiech nie znika nam z twarzy.

Rodzinny konkurs recytatorski "Ja i moja Rodzina"

Zapraszamy do udziału w międzyprzedszkolnym konkursie organizowanym przez naszą placówkę. Ilość miejsc ograniczona. Szczegóły w załączonym regulaminie :)

EkoWalentynki - czyli kochamy recykling już 12 lutego!

Kolejny raz włączamy się w ogólnopolską akcję ekologiczną, ponieważ wiemy, że w walentynki i każdego innego dnia na najcieplejsze z uczuć zasługuje także nasza Ziemia! Przynieś do przedszkola zużyte baterie i elektrośmieci, a w zamian otrzymasz słodki upominek. Zapraszamy już 12 lutego 2021r!

Konkurs fotograficzny rozstrzygnięty

22 stycznia nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu. Jury wsparte profesjonalnym okiem fotografa Tomasza Jóźwiaka wyłoniło zwycięzców.I miejsce – Oliwka Bielawska ze Smerfów, II m-sce Melania i Marcel Błaszczyk z Biedronek i Słoneczek, III m-sce – Kajetan Sabiniak – z Biedronek, wyróż. – Matylda Choinkowska Krasnale

Konkurs Kolęd i Pastorałek

Pandemiczny czas zabrał nam możliwość organizacji corocznego Przeglądu Kolęd i Pastorałek. Nie odtworzymy atmosfery tego wieczoru, ale proponujemy i zachęcamy do udziału w Konkursie Kolęd i Pastorałek. Jest organizowany w formie zdalnej przez GOK w Domaniewicach. Szczegóły u nauczycielek i w załącznikach. ZAPRASZAMY!

Konkurs foto "Uchwyć moje emocje" UWAGA! Nowy termin do 15.01.21

Przypominamy o konkursie! Przedłużamy termin i zapraszamy do udziału! To mogą być jedne z najpiękniejszych zdjęć Waszych dzieci! Pamiętajcie, nie ma złych emocji!

Dzień Misia 25.11.2020

Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia zapraszamy na koncert muzyczny p. Uli Pakuły. Obiecujemy, że będzie misiowo i zabawnie! Niestety misie-przytulanki w tym roku nie mogą odwiedzić przedszkola. Prosimy Rodziców, by nie dawali dzieciom pluszaków.

Akcja charytatywna "Dom Aniołków"

Pomagamy zbudować Dom Aniołków - miejsce, gdzie niebo łączy się z ziemią. Dołączycie do nas? Dom Aniołków to nie będzie zwykły dom. To nie będzie zwykłe hospicjum, ani zwykły szpital. To będzie wyjątkowe miejsce - dające poczucie bezpieczeństwa, ulgę i miłość w tych najtrudniejszych chwilach.

Wrzesień u Duszków

"Duszki" zbierały kasztany w okolicy przedszkola. Wszystkie przydały się jako liczmany do zajęć matematycznych. dzieci tworzyły też długoterminową pracę plastyczną w grupach. Najpierw zrobiły tło, następnie wykleiły drzewa z origami. Na koniec zrobiły mieszkańców lasu metodą płaskiego origami