Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Smerfy

rok szkolny 2023/24  nauczycielki: Anna Rogalska, Małgorzata Bratosiewicz

Grupa Smerfów to silna ekipa pięciolatków: 18 dziewczynek i 7 chłopców.  Smerfiki są pełne energii, pogodne i ciekawe świata. Aktywnie uczestniczą w zajęciach i z zaangażowaniem wykonują powierzone im zadania. Podczas zabaw swobodnych chętnie tworzą budowle z klocków oraz bawią się samochodami i lalkami. Smerfiki bardzo lubią śpiewać piosenki oraz uczestniczyć w zabawach muzyczno-ruchowych. Dzieci uczą się samodzielności, współdziałania, dokonywania wyborów, kulturalnego zachowania wobec rówieśników oraz poszanowania swojej pracy. Jeśli chcecie zobaczyć Smerfów świat, do Wesołej Piątki zapraszamy Was! :) 

Miś Ratownik - warsztaty I pomocy

Pierwsza pomoc ważna sprawa! Warto uczyć jej od najmłodszych lat, dlatego zaprosiliśmy na wyjątkowe warsztaty panią ratownik oraz jej niezastąpione misie. Przypominaliśmy sobie, jaki jest nr ratunkowy, słuchaliśmy bicia naszych serc, a przede wszystkim wprawialiśmy się do reagowania w kryzysowych sytuacjach.

Dzień Babci i Dziadka

Babcie i Dziadkowie to najcudowniejsza publiczność. Najgłośniej biją brawo wnuczętom i najszybciej płaczą ze wzruszenia. Smerfy przygotowały swoim bliskim przedstawienie z okazji ich święta. Dziękujemy Gościom za przybycie!

Bożonarodzeniowe występy

Tym razem choroby pokonały nasze dzieci. Pomimo przygotowań i dużych ambicji musieliśmy zmienić formułę tegorocznego występu. Pomimo braku gości "na żywo", dzieci bardzo się starały i jak zawsze wyglądały uroczo!

Mikołajki Smerfów

Mikołaj to spryciarz. Wcale nie tak łatwo dostać od niego prezenty. Zostawił przedszkolakom ślady, zgubił worek i tyle go widzieli. Dobrze, że Smerfy są bystre i udało im się odnaleźć pozostawiony przez świętego worek. Były upominki, była satysfakcja, była dobra zabawa!

Dzień Pluszowego Misia

Przytulaśmy, mięciutki - MIŚ najlepszy przyjaciel przedszkolaka! Światowy Dzień Pluszowego Misia ustanowiono dokładnie w setną rocznicę powstania maskotki – w 2002 roku. Tańczyliśmy z misiami, braliśmy udział w zabawach sprawnościowych, poznawaliśmy ciekawostki o misiach. Oczywiście odbyła się także misiowa sesja foto!

Prawa Dziecka z Unicef

Prawa dziecka są bardzo ważne. Najmłodsi potrzebują szczególnej uwagi i ochrony. Smerfy przygotowywały się do obchodów wykonując plakat, poznając podstawowe prawa dzieci i rozmawiając o obowiązkach.