Smerfy

nauczycielki: Ania, Jola

Jest nas 14 Smerfów i 11 Smerfetek. Według pani Joli jesteśmy trochę za głośni, ale to wszystko przez Gargamela, który ciągle próbuje nas złapać. Dlatego dbamy o kondycję, bardzo lubimy zabawy i  ćwiczenia ruchowe. Chętnie razem śpiewamy, rozwiązujemy zagadki, bawimy się klockami.

W tym roku rozpoczęliśmy też pracę z książką, bo Papa Smerf, a właściwie ciocia Smerfetka mówi, że musimy ciągle się doskonalić.

Pracujemy w oparciu o Program Wychowania Przedszkolnego Rozwój – Wychowanie – Edukacja.

Zakończenie roku Smerfy

Uroczystość pożegnania przedszkola - Smerfy idą już do szkoły!

Rodzinny konkurs recytatorski "Ja i moja Rodzina"

Zapraszamy do udziału w międzyprzedszkolnym konkursie organizowanym przez naszą placówkę. Ilość miejsc ograniczona. Szczegóły w załączonym regulaminie :)

Wiosna u Smerfów

Wiosenne prace plastyczne, przeliczanki matematyczne u Smerfów

Projekt Zdrowo jem, więcej wiem

Smerfy brały udział w ogólnopolskim programie Zdrowo jem, więcej wiem - etap jesienno-zimowy. Zajęcia dotyczyły: Poznawania i jedzenia owoców i warzyw, przygotowywania reklam zdrowych słodyczy, poznawanie właściwości cukru i jego złego wpływu na nasze zdrowie. Wreszcie dzielenia się wiedzą z młodszymi kolegami.

EkoWalentynki - czyli kochamy recykling już 12 lutego!

Kolejny raz włączamy się w ogólnopolską akcję ekologiczną, ponieważ wiemy, że w walentynki i każdego innego dnia na najcieplejsze z uczuć zasługuje także nasza Ziemia! Przynieś do przedszkola zużyte baterie i elektrośmieci, a w zamian otrzymasz słodki upominek. Zapraszamy już 12 lutego 2021r!

Konkurs fotograficzny rozstrzygnięty

22 stycznia nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu. Jury wsparte profesjonalnym okiem fotografa Tomasza Jóźwiaka wyłoniło zwycięzców.I miejsce – Oliwka Bielawska ze Smerfów, II m-sce Melania i Marcel Błaszczyk z Biedronek i Słoneczek, III m-sce – Kajetan Sabiniak – z Biedronek, wyróż. – Matylda Choinkowska Krasnale

Konkurs Kolęd i Pastorałek

Pandemiczny czas zabrał nam możliwość organizacji corocznego Przeglądu Kolęd i Pastorałek. Nie odtworzymy atmosfery tego wieczoru, ale proponujemy i zachęcamy do udziału w Konkursie Kolęd i Pastorałek. Jest organizowany w formie zdalnej przez GOK w Domaniewicach. Szczegóły u nauczycielek i w załącznikach. ZAPRASZAMY!

Konkurs foto "Uchwyć moje emocje" UWAGA! Nowy termin do 15.01.21

Przypominamy o konkursie! Przedłużamy termin i zapraszamy do udziału! To mogą być jedne z najpiękniejszych zdjęć Waszych dzieci! Pamiętajcie, nie ma złych emocji!