Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Pszczółki

Pszczółki to najmłodsze przedszkolaki czyli trzylatki. Przyfrunęły do naszego wesołego ula w roku szkolnym 2023/24 i jeśli im się spodoba rozgoszczą się na następne 4 lata. Królową ich ula będzie p. Iza Kurzawiak, a pomoże jej utrzymać porządek w roju p. Dyrektor oraz p. Monika Wydrzyńska (pomoc nauczycielki).

Spacer zimowo-wiosenny :)

Mamy luty, a pogoda iście wiosenna. Korzystamy ze słońca i ładujemy akumulatory na następne dni. Ruch na świeżym powietrzu dobrze robi na odporność, ale również sprzyja budowaniu relacji w grupie i pomaga w rozwoju.

Bożonarodzeniowe występy

Tym razem choroby pokonały nasze dzieci. Pomimo przygotowań i dużych ambicji musieliśmy zmienić formułę tegorocznego występu. Pomimo braku gości "na żywo", dzieci bardzo się starały i jak zawsze wyglądały uroczo!

Recykling daje owoce

Kosze z owocami wypełniły przedszkolną szatnię. To oczywiście #RecyklingDajeOwoce. Koordynatorem i pomysłodawcą akcji jest ekolog i podróżnik Dominik Dobrowolski, z którym realizowaliśmy już inne eko wydarzenia. Tym razem za zużyte baterie i elektrograty rozdawaliśmy zdrowe owoce! Dziękujemy za zaangażowanie!

Pasowanie 2023

13.10.2023
Pasowanie 2023

Pasowanie 2023

13.10.2023

12 października odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka Wesołej Piątki. Witamy w naszym gronie nowe Pszczółki, Misie i Duszki.

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Zaśpiewaliśmy, pomaszerowaliśmy ulicami osiedla, odwiedziliśmy przedszkolaki z PM 4, wspólnie zaśpiewaliśmy, a po powrocie bawiliśmy się w swoich salach i na placu zabaw.Wysłaliśmy również życzenia do naszych kolegów ze wszystkich ozorkowskich przedszkoli :)

Nasze najmłodsze Pszczółki :)

Pierwsze dwa tygodnie to czas na poznanie rówieśników, nauczycielek, sali, ogrodu, zasad i wielu nowych rzeczy, o których maluszki nie miały pojęcia. Czasem było bardzo łatwo i wesoło, a czasem była chęć, by przytulić się do rodziców, a rozstanie z nimi sprawiało trudność. Takie są pierwsze dni. Od teraz tylko lepiej!

Pszczółki sprzątają świat

Maluszki dopiero uczą się, jak sprzątać bezpiecznie, dlatego na podwórku przedszkolnym zostały dla dzieci przygotowane specjalne śmieci ;) by mogły trenować segregację! W przyszłym roku Pszczółki ruszą w miasto! Kolorowaliśmy też swoje Ekoludki, by pamiętać o tym, jak ważne to zadanie, by dbać o Ziemię:)