Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Słoneczka

W czerwcu 2022 r. "Słoneczka" zakończyły edukację przedszkolną. Życzymy powodzenia w szkole! 

Nauczycielki: Barbara Chmielecka, Katarzyna Stasiak 

"Słoneczka", to grupa dzieci pięcioletnich - 12 fantastycznych dziewczynek i 13 świetnych chłopców. Wiele już potrafimy, kolejny rok razem bawimy się i uczymy. Jesteśmy STARSZAKAMI, a to zobowiązuje nas do tego, byśmy byli samodzielni. Doskonale znamy już przedszkolne życie i zasady w nim panujące. Interesujemy się wszystkim, co nas otacza. Zadajemy wiele pytań i bacznie obserwujemy świat. Mamy bardzo dużo energii, dlatego lubimy zajęcia ruchowe i taneczne. Często pracujemy systemem Edukacja Przez Ruch, który pomaga nam aktywizować zmysły,  kształtować umiejętność współpracy, usprawniać motorykę małą oraz przygotować ciało i umysł do procesu uczenia się. Każdy dzień jest dla nas wyzwaniem i przygodą, a edukacja łączy się z zabawą, przez co zdobywamy nowe wiadomości i umiejętności. 
Pracujemy w oparciu o program wychowania przedszkolnego "Rozwój - Edukacja - Wychowanie".

Bitwa wodna

30.06.2022
Bitwa wodna

Bitwa wodna

30.06.2022

Żar z nieba, upał potężny. Ani siedzieć, ani biegać. Woda, ratuje nas woda. Wiemy, że musimy dużo pić i oszczędzać ten skarb. Tym razem wykorzystaliśmy wodę do bitwy wodnej na gąbki. Śmiechu było co niemiara, przemoczeni byliśmy do niteczki, ale warto było!

Wizyta przedszkolaków w SP2 i SP5

Już za chwileczkę, już za momencik nasze starszaki zasiądą w szkolnych ławkach. By oswoić dzieci z nową rzeczywistością, odwiedziliśmy szkoły podstawowe nr 2 i nr 5. Zostały tam dla nas przygotowane specjalne lekcje, mogliśmy też zwiedzić szkoły i poznać kilku nauczycieli.

Biwak "W poszukiwaniu kwiatu paproci"

Noc w przedszkolu to przygoda! Spanie na podłodze, gra terenowa przy świetle latarek, tajemnicze zadania, pizza i wielki sprawdzian samodzielności dla starszaków. Piękne podsumowania dzieci, opiekuńczość, odpowiedzialność za siebie i innych, współpraca - nas nauczycielki to wzrusza! Słoneczka były na medal!