Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Krasnale

Rok szkolny 2022/23 nauczycielki: Małgorzata Bratosiewicz, Dominika Wojtczak

 


To My, Krasnale-  najstarsze przedszkolaki w Wesołej Piątce.

Wraz naszymi nauczycielkami: Dominiką Wojtczak i Małgorzatą Bratosiewicz  oraz ciocią Renatką Borak wesoło spędzamy każdy dzień.

Dopiero co byliśmy maluszkami, a teraz rozpoczynamy już ostatni rok przygody w Wesołej Piątce. Wiemy i potrafimy już bardzo dużo, jednak każdy dzień przynosi nam jakieś ciekawe wyzwania i przygody. Codziennie uczymy się czegoś nowego i chętnie podejmujemy nowe wyzwania. Poznajemy litery, liczymy, malujemy, biegamy, śpiewamy, tańczymy, budujemy z klocków- a to za sprawą programu wychowania przedszkolnego "Rozwój - Edukacja -Wychowanie", który jest naszym przewodnikiem w świat nauki.

Rozpoczęliśmy długie wędrówki, a to wszystko za sprawą programu "Dzieciaki mają wychodne". Ciekawe gdzie w tym roku poniosą nas nogi...?! Lubimy też wspólne czytanie, dlatego też w tym roku bierzemy udział w projekcie „Mały miś w świecie wielkiej literatury”.

Krasnale uczestniczą w zajęciach dodatkowych z rytmiki, języka angielskiego, gimnastyki korekcyjnej i religii.

Bezpiecznie na drodze

W tygodniu bezpieczeństwa, Krasnale utrwalały znajomość zasad prawidłowego zachowania się na drodze, bezpiecznego przechodzenia przez ulicę i poznawały znaki drogowe. To bardzo istotny temat, o którym należy pamiętać każdego dnia.

Spotkanie z rodzicami

7.09.2022 o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie z rodzicami. Prosimy o obecność. P. Dyrektor będzie podawać wiele istotnych informacji dotyczących przedszkola i Waszych dzieci. Będzie także sporo ważnych dokumentów do podpisania. Po zebraniu ogólnym, nauczycielki zapraszają na zebrania grupowe.

Gra o Tron

25.05.2022
Gra o Tron

Gra o Tron

25.05.2022

Dydaktyczna gra ekologiczna "Gra o Tron" w ramach grantu "Mała kropla - wielka sprawa". Projekt jest realizowany dzięki grantowi finansowemu z Funduszu Naturalnej Energii, Organizatorem konkursu jest Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A., a Partnerem Konkursu jest Fundacja Nasza Ziemia”

Bal ostatkowy

01.03.2022
Bal ostatkowy

Bal ostatkowy

01.03.2022

Kolorowe, piękne stroje, skoczna muzyka… w takiej atmosferze bawiły się Nasze krasnale podczas balu karnawałowego