Krasnale

nauczycielki: Małgorzata Bratosiewicz, Barbara Chmielecka

Witamy! To My, Krasnale!

Już zapomnieliśmy, że tak niedawno byliśmy maluszkami. Wiemy i potrafimy już bardzo dużo, jednak każdy dzień przynosi nam nowe wyzwania. Tyle przygód przed nami!

Codziennie biegamy, śpiewamy, rysujemy, tańczymy, budujemy z klocków, a to za sprawą programu wychowania przedszkolnego "Rozwój - Edukacja - Wychowanie", który jest naszym przewodnikiem w świat nauki.

Domowe przedszkole Krasnali

Niestety koronawirus sprawił, że Krasnale musiały przez tydzień popracować w domu. Niektórym udało się bardzo aktywnie spędzić ten czas domowego przedszkola.

Urodzinowo u Krasnali

Tort, słodycze i prezenty - czyli to wszystko, co bardzo lubią wszystkie dzieci! Wszystkim wrześniowym Jubilatom życzymy uśmiechu, zdrowia i spełnienia marzeń! 100 LAT!

Ostatnie podrygi lata...

Lato się kończy, dlatego łapiemy ostatnie promyki słońca. Lubimy zabawy na dworze. Biegamy, skaczemy, huśtamy się i wspinamy, zjeżdżamy na zjeżdżalni, zbieramy ślimaki i liście... Jak na Krasnale przystało :)

Dzień Kropki 2020

Kropkowe szaleństwo ogarnęło także Krasnale. Historia Vashti jest nam bardzo bliska, dlatego przygotowaliśmy swoje kropkowe prace, robiliśmy sobie zdjęcia w kropkowej ramce i tańczyliśmy do kropkowej piosenki

W grupie siła!

Zaczynamy nowy rok przedszkolny. Z tej okazji zasadziliśmy swoje grupowe drzewko - będzie rosło razem z nami. Wiemy, że jesteśmy ważni. Wiemy, że musimy się wspierać. Wiemy, że kiedy razem działamy możemy więcej. Witamy w przedszkolu!

Informuję, że od 1 czerwca br. Przedszkole będzie funkcjonować na innych zasadach, wskazanych w wytycznych MEN, GIS i MZ. Rodzice zobowiązani są do zapoznania się z PROCEDURĄ ZAPEWNIENIA BEZPIECZEŃSTWA W MIEJSKIM PRZEDSZKOLU NR 5 W OZORKOWIE W ZWIĄZKU Z ZAPOBIEGANIEM, PRZECIWDZIAŁANIEM I ZWALCZANIEM COVID-19.

Co słychać w domach u Krasnali?

Krasnale dzielnie radzą sobie z zadaniami. Dzięki zaangażowaniu Rodziców dzieci prezentują swoje wytwory i aktywności. Brawo dzieciaki!

Wycieczka do "Baśniowej Kawiarenki"

"Krasnale" i "Słoneczka" były na wycieczce w Łodzi. Celem była "Baśniowa Kawiarenka", kameralny teatr, w którym dzieci obejrzały spektakl na podstawie baśni H. Ch. Andersena pt. "Brzydkie kaczątko".