KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
10. po zamknięciu okienka klauzula informacyjna znajduje się w górnej części strony.
zapoznałem/zapoznałam się

Krasnale

nauczycielki: Małgorzata Bratosiewicz, Barbara Chmielecka

 


Witamy! To My, Krasnale! 

Już zapomnieliśmy, że tak niedawno byliśmy maluszkami. Wiemy i potrafimy już bardzo dużo, jednak każdy dzień przynosi nam nowe wyzwania. Tyle przygód przed nami! 

Codziennie biegamy, śpiewamy, rysujemy, tańczymy, budujemy z klocków, a to za sprawą programu wychowania przedszkolnego "Rozwój - Edukacja - Wychowanie", który jest naszym przewodnikiem w świat nauki.

Domowe przedszkole Krasnali

Niestety koronawirus sprawił, że Krasnale musiały przez tydzień popracować w domu. Niektórym udało się bardzo aktywnie spędzić ten czas domowego przedszkola.

Urodzinowo u Krasnali

Tort, słodycze i prezenty - czyli to wszystko, co bardzo lubią wszystkie dzieci! Wszystkim wrześniowym Jubilatom życzymy uśmiechu, zdrowia i spełnienia marzeń! 100 LAT!

Ostatnie podrygi lata...

Lato się kończy, dlatego łapiemy ostatnie promyki słońca. Lubimy zabawy na dworze. Biegamy, skaczemy, huśtamy się i wspinamy, zjeżdżamy na zjeżdżalni, zbieramy ślimaki i liście... Jak na Krasnale przystało :)

Dzień Kropki 2020

Kropkowe szaleństwo ogarnęło także Krasnale. Historia Vashti jest nam bardzo bliska, dlatego przygotowaliśmy swoje kropkowe prace, robiliśmy sobie zdjęcia w kropkowej ramce i tańczyliśmy do kropkowej piosenki

W grupie siła!

Zaczynamy nowy rok przedszkolny. Z tej okazji zasadziliśmy swoje grupowe drzewko - będzie rosło razem z nami. Wiemy, że jesteśmy ważni. Wiemy, że musimy się wspierać. Wiemy, że kiedy razem działamy możemy więcej. Witamy w przedszkolu!

Informuję, że od 1 czerwca br. Przedszkole będzie funkcjonować na innych zasadach, wskazanych w wytycznych MEN, GIS i MZ. Rodzice zobowiązani są do zapoznania się z PROCEDURĄ ZAPEWNIENIA BEZPIECZEŃSTWA W MIEJSKIM PRZEDSZKOLU NR 5 W OZORKOWIE W ZWIĄZKU Z ZAPOBIEGANIEM, PRZECIWDZIAŁANIEM I ZWALCZANIEM COVID-19.

Co słychać w domach u Krasnali?

Krasnale dzielnie radzą sobie z zadaniami. Dzięki zaangażowaniu Rodziców dzieci prezentują swoje wytwory i aktywności. Brawo dzieciaki!

Wycieczka do "Baśniowej Kawiarenki"

"Krasnale" i "Słoneczka" były na wycieczce w Łodzi. Celem była "Baśniowa Kawiarenka", kameralny teatr, w którym dzieci obejrzały spektakl na podstawie baśni H. Ch. Andersena pt. "Brzydkie kaczątko".